Piyasada en uygun fiyatlarla elektrik ürünlerini bizden temin edebilirsiniz.
Arıza ekibimiz elektrik sorunlarınıza hızlı çözümler üretebilecek deneyime sahiptir.
Alanında deneyimli ekip arkadaşlarımızda her türlü elektrik çözümlerinde uzman desteği sağlayabiliriz.
En kaliteli elektrik ürün tedarikçilerinin malzemelerini kullanmaktayız.
Kaliteli  Ürünler
Uzman Kadro
Biz Ordayız
Uygun Fiyat

                Güneş Enerjisi Sistemleri
  
Güneş Enerjisi Sistemleri Proje Danışmanlığı

Güneş enerjisine yatırımı yapmadan önce doğru projelendirme yatırımın fizibilitesi açısından çok önemlidir. Öz Mühendislik  olarak , güneş enerjisi yatırımı planlayan yatırımcılarımıza  yatırım kararı verilebilmesi için gerekli tüm verileri sağlıyor ve projelendiriyoruz

Lisanslı Güneş Enerji Santral:
1. En uygun sahanın belirlenmesi
2. Sahanın güneş enerji potansiyelinin tespiti
3. Elektrik üretim miktarının hesaplanması
4. Lisans başvuru dosyasının hazırlanması
5. Santral projesinin hazırlanması
6. Ekipman tedariki
7. Santralin kurularak işletmeye alınması

Lisanssız Elektrik Üretim Yönetmeliği Kapsamında Kendi Elektriğini Üretmek İsteyen Yatırımcılara Sunduğumuz Danışmanlık Hizmetlerimizin Kapsamı:
1. Bağlantı başvurusunun yapılması ve bağlantı izninin alınması
2. Santral projesinin hazırlanması ve onaylarının alınması
3. Bağlantı ve sistem kullanım anlaşmalarının imzalanması
4. Ekipman tedariki
5.  Santralin kurularak işletmeye alınması


Küresel ısınmanın artması ve insanların daha doğrusu şirketlerin ve devletlerin duyarlı olmamaları önümüzdeki 10 yıl içerisinde canımızı çok sıkacak gibi görünmekte. Dünya üzerindeki enerji sıkıntısı ve getirisindeki küresel ısınma, bizleri doğal ve daha ekonomik enerji üretme yollarını aramamızı sağlayacak.

Pozitif olarak rüzgar enerjisi ve rüzgar jeneratörleri konusunda 5 senedir araştırma ve geliştirme çalışmaları içerisindeyiz ve çalışmalarımızın meyvelerini toplamaya başladık. Dünya üzerinde bir çok şirket ve dostlarımız ile yaptığımız bilgi alışverişleri sonucu kendi rüzgar jeneratörümüzü üretmek ile kalmadık diğer şirketlerle anlaşma yapmak üzere birçok uzlaşma sağladık.

Güneş ve Rüzgar enerjisi, hızlı bir şekilde alternatif enerji olma yolunda devam ediyor ve birçok insan tarafından seçiliyor. Size ve çevrenize sağlayacağı avantajlar ilgi çekici ve kolayca anlaşılabilir. Güneş ve rüzgar enerjisi sistemlerini evinize kurmak hiç bu kadar kolay olmamıştı!

Peki Neden Rüzgar ve Güneş Enerjisi?

    Aylık Tasarruflar : Solar ve rüzgar enerjisi sistemleri evinize elektrik sağlar ve şebekeden daha az elektrik kullanmaya başlarsınız.
    Zamlara Karşı Etkili : Satın aldığınız elektriğin fiyatı gün geçtikçe zamlanarak artabilir fakat kendi ürettiğiniz elektrikte böyle bir durum söz konusu olamaz.
    Çevreci : Çoğu elektrik santralinde elektrik, kömür yakılarak üretilir. Bu yakım sonucunda atmosferin kirlenmesi kaçınılmazdır. Solar elektrik, sürekli yenilenebilir ve temiz bir kaynak olan güneşten elde edilir. Rüzgar enerjisi ise atmosferdeki doğal rüzgar ile elde edilir.
    Evinizin Değerini Arttırın : Solar ve rüzgar enerjisi sistemleri eviniz için ciddi yatırımlardır ve evinizin değerini arttırır.